This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32148
€80,000.00

SHITET APARTAMENT 2 + 1 PRANE STADIUMIT DINAMO

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 199
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me terheqese te kryeqytetit prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ka nje organizim shume te mire me hapesira te konsiderueshme si dy dhoma gjumi, salloni ne te cilin ndodhet edhe pjesa e gatimit si dhe ballkoni. Apartemnti ndodhet ne katin e pare te pallatit dhe nga ana e ballkonit ka edhe nje lulishte te vogel qe komunikon me ballkonin. Apartamenti eshte shume i pershtatshem edhe per ambjent zyre. Orjentimi i apartamentit eshte veri- lindje-jug. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni

Ervan Biraci

User since: Oct 27, 2014
See all ads »

Email

€72,100.00
€72,100.00
Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente ne shitje
€79,500.00
Tirane
Postuar Jan 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
Go to top