This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32149
€50,000.00

Apartament 2+1 në shitje tek Isa Boletini

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 94
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një pallat të ri tek Isa Boletini dhe me sipërfaqe prej 84 m². Apartamenti është i pozicionuar në katin e 5.
Ka dy dhoma gjumi dhe dy ballkone
Është i shtruar në pllakë dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Ndodhet në një zonë mjaft të populluar dhe me shërbime të ndryshme përreth.

🏷ÇMIMI: 50’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€67,600.00
€39,000.00
Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Go to top