This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32151
€79,300.00

Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 299
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje ndertim dhe punime shume cilesore. Parking i dedikuar pallatit. Me hipoteke karabina. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : MJ310113-05

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€66,760.00
Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Durres
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Go to top