This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32152
€120.00

Apartament 1+1 me qira në Rus

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 90
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus, pranë shkollës “10 Korriku”.

Apartamenti ndodhet në katin e IV (katërt), ka një sipërfaqe prej 74 m² dhe ofron: – sallon + aneks
– koridor
– një dhomë gjumi
– një banjo.

Cilësitë e apartamentit: – është i rikonstrukturuar
– dhoma e gjumit është e shtruar me parket
– banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitaret
– salloni dhe aneksi janë të mobiluara
– dhoma e gjumit është e pamobiluar

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€240.00
€600.00
Go to top