This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32153
€322.00

Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 71
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë.

Ambienti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 m² dhe është i shtruar me pllaka. Ka në përbërje dy banjo të kompletuara.

🏷ÇMIMI: 40’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
Jashte Europes
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder
Postuar Jan 07, 2019 tek Te ndryshme
€1,200.00
Shkoder
Postuar Jan 10, 2019 tek Te ndryshme
€1,500.00
Go to top