This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32155

Ambient biznesi për shitje në qendër të qytetit

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 57
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të qytetit, sheshi “2 Prilli”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 120 m², dhe ofron mundësi shfrytëzimi të ndryshme biznesi.
Vendndodhja e ambientit e bën atë lehtësisht të dallueshëm në rrugën kryesore.

———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 25, 2018 tek Te ndryshme
€700.00
Shqiperi
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
€25,000.00
Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
Jashte Europes
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
€1.00
Go to top