This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32156
€54,000.00

Apartament 2+1 në shitje te Mahalla e Çakajve

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 111
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje: “Mahalla Cakajve”, pallat i ri (me ashensor).
-Apartamenti pozicionohet në katin e VII-të të ndërtesës (kati VI-të i banimit) me një sipërfaqe prej 108 m².
-Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy banjo (me dushe), koridor dhe dy ballkone.

Cilësi të apartamentit:
-dritaret dhe dyert e ballkonit alumini si dhe dopio xham,
-dyert e brendshme druri dhe dera e jashtme druri e blinduar,
-dyshemeja e shtruar me pllakë,
-termoizolim i jashtëm (parandalon të ftohtin dhe të ngrohtin).

Apartamenti ndodhet në një lagje të qetë larg zhurmave dhe pluhurit si dhe mundëson një pamje të këndshme të qytetit për shkak të pozicionimit në kat të lartë të apartamentit.

ÇMIMI: 54’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€77,000.00
€198,000.00
Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
Go to top