This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32157
€450.00

Dyqan me qera tek Vasil Shanto!

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 73
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan ne Bllokun Vasil Shanto. Dyqani ka siperfaqe 55m2, ne katin zero te nje pallati te ri. Ndodhet ne rruge dytesore. I pajisur me fasade xhami te jashtem. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN121218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 23, 2018 tek Dyqan me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Dec 23, 2018 tek Dyqan me qera
€200.00
Tirane
Postuar Dec 23, 2018 tek Dyqan me qera
€325.00
Shkoder
Postuar Dec 23, 2018 tek Dyqan me qera
€568.00
Go to top