This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32158
€250,000.00

Shitet vile ne Shkoze!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 329
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet vile me 3-kate ne zonen e Shkozes. Trualli ne te cilen ndodhet vila ka siperfaqe totale 785.6 m2 e ndare perkatesisht ne nje siperfaqe trualli 379.4 m2 dhe nje siperfaqe 406.2m2. Vila eshte e ndertuar me punime mjaft cilesore. Vila eshte e rrethuar nga nje kopesht i jashtem, i mirembajtur dhe sistemuar nga ku mund te shijosh ajrin e paster dhe qetesine e zonen. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : AZ191018-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€160,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€2,000,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€145,000.00
€36,000.00
Go to top