This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32159
€75,520.00

Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 99
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² pranë teatrit “Migjeni” në një pallat në kat të katërt të banimit.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€115,000.00
Tirane
Postuar Dec 27, 2018 tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
€84,000.00
Shkoder
Postuar Dec 28, 2018 tek Apartamente ne shitje
€33,520.00
Go to top