This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #32160
€45,000.00

SUPER OKAZION: Dyqan në shitje, në Zdrale

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 79
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.
Dyqani ndodhet në katin -1, është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

🏷ÇMIMI: NGA 55’000 € NË 45’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 19, 2018 tek Dyqan ne shitje
€13,000.00
Shkoder
Postuar Dec 27, 2018 tek Dyqan ne shitje
€61,100.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2019 tek Dyqan ne shitje
€140,000.00
Shkoder
Postuar Jan 09, 2019 tek Dyqan ne shitje
€54,000.00
Go to top