This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32162
€800.00

Apartament me qera prane Stadiumit Dinamo!

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 70
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme prej 170m2. Ka nje planimetri dhe nje organizim mjaft funksional. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 2 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka orientim Jug-Lindje dhe Veri-Perendim. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Oxhaku te ofron nje ambient te kendshem dhe te ngrohte.

Id e prones : AN131218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€250.00
Shkoder
Postuar Dec 13, 2018 tek Apartamente me qera
€120.00
Shkoder
Postuar Dec 19, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
€300.00
Go to top