This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32164
€300.00

Apartament 3+1 me qira pranë Stadiumit

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 95
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Loro Borici”
dhe me nje siperfaqe totale prej 126 m² te ndare respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– 3 dhoma gjumi
– 2 Banjo
– Ballkon

Cilesi te kesaj prone jane:
– Dhomat e gjumit krejtesisht te kompletuara me nga nje shtrat matrimonial per cdo dhome
– Hyrja eshte e shtruar krejtesiht ne pllake cilesore
– Kondicioner ne sallon
– I pajisur me te gjitha elektro-shtepiaket e nevojshme
– Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te banuar nga familjare.
– Afer ka fasilitete nga me te ndryshmet si: ushqimore, pika te ndryshme shumicet, farmaci etj.
– Ka dalje tek Ish 5 Heronjte dhe ne Zdrale.

CMIMI 300 €/muaj
——————————-
Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€500.00
€200.00
€200.00
€250.00
Go to top