This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32166
€45,000.00

Apartament 2+1 në shitje te Spitalet

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 163
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 45’000 €
—————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€75,520.00
Shkoder
Postuar Dec 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€62,700.00
€50,000.00
Go to top