This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32167
€62,700.00

Apartament 2+1 për shitje në Rus

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 114
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe ka një sipërfaqe prej 114 m².
Është i shtruar me pllakë, me dritare duralumini dopioxham dhe grilë si dhe ka dy ballkone.
Ofron mundësinë e vendosjes së dyerve sipas dëshirës së klientit.

🏷ÇMIMI: 62’700 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€66,760.00
Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Durres
Postuar Jan 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Go to top