This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32170
€648.00

Dy kapanone me qira në Kodhel

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 78
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë.
Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kryesore. Kanë një sipërfaqe prej 700 m² njëri dhe 400 m² tjetri.
Ofrohen me qira së bashku ose më vete.
✔Cilësi të ambientit:
– Rruga deri në ambientin e kapanoneve është e shtruar.
– Është i përshtatshëm dhe funksional për lloje të ndryshme aktivitetesh.

*SHËNIM: Shtëpia e Murgeshave ofron mbështetje me 600 punonjëse në rast përdorimi të kapanoneve/kapanonit për shërbim rrobaqepësie.

🏷️ÇMIMI: 80’000 lekë (për të dy kapanonet)
——————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 23, 2018 tek Te ndryshme
€244.00
Tirane
Postuar Dec 25, 2018 tek Te ndryshme
€700.00
Shqiperi
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
€25,000.00
Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
Go to top