This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32171
€50,000.00

Apartament ne shitje ne zonen e Freskut!

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 148
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te brendhshme prej 74.3m2 dhe nje verande te jashtme me siperfaqe 64.9m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet te pajisur me dritare dhe 1 ballkon te vogel. Dritaret jane te pajisura me grila. Ka orientim nga Jug-Perendimi. I pajisur me dokumenta. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME131218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
€66,760.00
Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top