This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32173
€800.00

Jepet me qira Lounge Bar rruga Kavajes

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 100
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qira lokali tek rruga Kavajes. Siperfaqje e brendshme 60m2. Ambjent verande i hapur me karrige 30m2. Ambjent me tende ku lejohet pirja e duhanit 70m2. Lokali eshte funksional ,me klientele te ngritur, ne nje zone ku ka levizshmeri te larte. Arredimi bashkekohor, stil i vecant dhe shume terheqes per klientet. Cmimi 800 euro. Per me shume informacion kontaktoni: Tel: 0684111555.

Inovest


Email

Shkoder
Postuar Dec 13, 2018 tek Te ndryshme
€2,000.00
€643.00
€650.00
Shkoder
Postuar Dec 13, 2018 tek Te ndryshme
€3,000.00
Go to top