This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32174
€58,800.00

Apartament 2+1 në shitje, përballë shkollës “Branko Kadia”

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 124
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko Kadia”. Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga: dy dhoma gjumi, një sallon, ballkon,koridor i bollshëm, banjo (me dush), depo e vogël.
Cilësi të apartamentit: dyshemeja është e shtruar me pllakë, ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner. Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë moderne.
🏷ÇMIMI: 58.800 € (e mobiluar)
*Shënim: Në rast qiraje jepet 25’000 lekë ( e mobiluar)
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€77,000.00
€198,000.00
Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
€67,600.00
Go to top