This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32175
€100,230.00

Shitet apartament 3+1 ne Kinostudio!

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 106
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne Kinostudio. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 154.2 m2, te organizuar ne nje planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale. Ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar. Eshte ne gjendje mjaft te mire, dritaret te pajisura me grila. Vendndodhja te ofron akses te lehte ne cdo pike te qytetit. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME131218-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€50,000.00
€79,300.00
€54,000.00
€75,520.00
Go to top