This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32176

Dyqan me qira në Zdrale

Postuar Dec 19, 2018 | Vizita: 81
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 28 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë të pallatit.
Është i shtruar me pllakë dhe ka vetratë xhami.
Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Dyqan me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Jan 15, 2019 tek Dyqan me qera
€176.00
Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Dyqan me qera
€2,000.00
€720.00
Go to top