This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32218
€400.00

Dyqan me qera prane Oxhakut!

Postuar Feb 03, 2019 | Vizita: 188
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan ne zonen e Oxhakut. Ndodhet ne katin zero, me siperfaqe 76m2 me perberje 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem dhe qepena metalike. I pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME181218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Dyqan me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Jan 15, 2019 tek Dyqan me qera
€176.00
Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Dyqan me qera
€2,000.00
Go to top