This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #32221
€580.00

Zyre me qera prane Maternitetit te Ri!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 1784
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit te Ri. Zyra ndodhet ne kat te 2-te, te nje qendre biznesi me akses ne rruge kryesore. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznesit. Hapesira eshte e pershtatshme dhe funksionale per zyra, klinike, qender estetike, etj. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ171218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€400.00
€650.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€210.00
Go to top