This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32250
€72,100.00

Apartament ne shitje prane Spitalit Amerikan 2!

Postuar May 08, 2019 | Vizita: 394
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament prane Spitalit Amerikan 2. Apartamenti ka siperfaqe prej 103m2, i konvertuar nga 2+1 ne apartament 1+1 me perberje 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient te vecante gatimi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Eshte i rikonstruktuar ne brendesi te tij. Dyshemeja e shtruar me parket, dritaret te pajisura me grila, tavanet e varura te punuara me gips. Eshte i pajisur me sistem ngrohje qendrore, oxhak. Apartamenti eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet te ofron akes te lehte ne cdo pike te qytetit. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM281218-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€60,000.00
Tirane
Postuar May 21, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
€83,400.00
Tirane
Postuar Apr 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€108,000.00
Go to top