This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32251
€79,500.00

Apartament 4+1 në shitje

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 600
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 4+1 me sipërfaqe 140 m² të ndodhur në katin e 7 të banimit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Nazmi Kryeziu”.
Ka një sistem elektrik shumë cilësor si dhe sistem kaldaje. Dritaret janë dopioxham plastike. Ofron mundësinë për të zgjedhur pllakat, dyert dhe hidrosanitaret.
🏷ÇMIMI: 79’500 €
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€80,750.00
€85,000.00
€169,000.00
€135.00
Go to top