This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32252

Ambient biznesi 2 katëshe, me qira

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 159
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sipërfaqe të bollshme: në katin e parë 460 m² dhe në katin e dytë 96 m².
Prona është e rrethuar nga një oborr me një sipërfaqe prej 500 m².
Në brendësi ka tre banjo, ndër të cilat njëra banjo është e pajisur me dush, ndërsa banjoja tjetër përfshin dushin dhe një vaskë. Ambjenti është i survejuar me kamera sigurie dhe ka në dispozicion roje 24/24 orë.

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€160,000.00
Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€1,200.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€100,000.00
Go to top