This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32256
€180,000.00

Vilë për shitje në rrugën Zdrale – Tophanë

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 179
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë moderne 3-katëshe me sipërfaqe trualli prej 280 m² të ndodhur në rrugën Zdrale – Tophanë, rruga “Qazim Llazani”.
Ka një ndërtim shumë cilësor dhe është e strukturuar në mënyrë të tillë:

– Kati përdhe ka një ambient magazinimi prej 200 m² të ndarë në 124 m² dhe 76 m².
– Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, një dhomë pritjeje, një sallon dhe 3 banjo.
– Kati i tretë (papafingoja) ka 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe një ballkon.

Kuzhina dhe banjot janë të gjitha të shtruara në pllakë. Mobilimi i shtëpisë është i kuruar në detaje dhe me mjaft shije.
Ofron edhe një oborr shumë çlodhës.

🏷ÇMIMI: 180’000 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 07, 2019 tek Shtepia ne shitje
€300,000.00
€170,000.00
Shkoder
Postuar Mar 16, 2019 tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
€207,000.00
Go to top