This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32258
€70,500.00

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 2337
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banimi te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 78.25 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 koridor, 1 tualete dhe 1 ballkon i pajisur me tende dielli. Shitet i mobiluar. Eshte i arreduar ne menyre bashkohore, i shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi, dritaret jane dopio xham dhe me grila. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar ku te ofron akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN040119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1.00
€78,195.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€1.00
Go to top