This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #32260
€140,000.00

Dyqan për qira/shitje në Zdrale

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 85
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje/qira një dyqan në rrugën “Isuf Sokoli”, Zdrale.
Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar i gjithi në pllakë.
Ka vetratë xhami, qe jep mundësi reklamimi në rrugë kryesore.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 70 m², si dhe një bodrum prej 70 m².

🏷ÇMIMI QIRASë: 35’000 lekë/muaj
🏷ÇMIMI SHITJES: 140’000 €
——————————–—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Dyqan ne shitje
€54,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan ne shitje
€30,000.00
Go to top