This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32263
€21,810.00

Apartament 1+1 për shitje përballë Fakultetit të Infermierisë

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 429
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur përballë Fakultetit të Infermierisë, në rrugën “Doktor Lito”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 56 m² dhe ofron: – një sallon + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo
– një ballkon
Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ofrohet në shitje i pamobiluar.

ÇMIMI: 27 milion lekë
———————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€66,650.00
€24,000.00
Tirane
Postuar Feb 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€98,650.00
€58,500.00
Go to top