This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32264
€650.00

Ambjent Biznesi Me Qira

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 148
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane Fakultetit te Ndertimit, jepet me qira ambjent biznesi.
I ndodhur ne rruge kryesore dhe me siperfaqe 60 m2, pershtatet per cdo lloj biznesi si kancelari, dyqan, zyre, klinike etj.

Cmimi: 650 euro / muaj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 07, 2019 tek Dyqan me qera
€240.00
€180.00
Shkoder
Postuar Mar 11, 2019 tek Dyqan me qera
€280.00
Shkoder
Postuar Mar 11, 2019 tek Dyqan me qera
€400.00
Go to top