This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia me qera  »Postime #32265
€485.00

Vilë me qira, te shkolla Teknologjike

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 204
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”.
Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme.
Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo.
Vila është e mobiluar plotësisht, dhe ofron një oborr të bollshëm për 2 vende parkimi.

🏷ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Shtepia me qera
€850.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Shtepia me qera
€240.00
€250.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia me qera
€570.00
Go to top