This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32269
€65,000.00

Shtëpi private 2-katëshe në shitje

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 159
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas Qendrës së Këshillimit dhe Shërbimit “Malteser”.
✅Kati I shërben për njësi tregtare (mund të shfrytëzohet edhe për banim).
Kati II është i banueshëm dhe përbëhet nga:
-tre dhoma gjumi
-dhomë ndenjeje + kuzhinë
-ballkon
-koridor
✔Cilësitë e shtëpisë:
– Shtëpia është në gjendje të vjetër.
– Zotëron dokumentacion të rregullt.
– Ka oborr.

🏷ÇMIMI: 65’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€95,000.00
Durres
Postuar Feb 12, 2019 tek Shtepia ne shitje
Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
€70,000.00
Go to top