This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32272
€450.00

Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 79
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 me qera prane postes 8 ne zonen e stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2, ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, soxhorno e madhe dhe e hapur ku perfshihet ambienti i ndenjes dhe ambienti i kuzhines, ka dy tualete (nje tualet aktualisht i konvertuar dhome garderobe) dhe nje ballkon. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. Apartamenti eshte me punime cilesore, me ndricim natyral dhe me hapesire mjaft funksionale. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje. Pallati ka dritare ne cdo kat. I mobiluar ne menyre bashkekohore. Per me shume detaje dhe viziten ne prone, na kontaktoni!

Id e prones : AN151118-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente me qera
€180.00
€1,300.00
€250.00
Go to top