This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32273
€400.00

Apartament me qera tek Komuna e Parisit!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 176
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, me punime teper cilesore. Ka siperfaqe 105 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne gjendje shume te mire, me pllaka, dritaret jane te pajisura me grila. Zona ne te cilen ndodhet eshte zone e preferuar dhe frekuentuar. I mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre bashkohore. Per me shume detaje si dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : DH071217-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€130.00
€400.00
€200.00
Go to top