This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32275
€77,000.00

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 620
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 79.9m2 i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka planimetri te rregullt dhe funksionale. Ne apartament jane kryer disa punime. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ080119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€39,000.00
€85,000.00
€51,200.00
Go to top