This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32276
€270,000.00

Vilë 3-katëshe në shitje te rruga “Hysej”

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 86
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja.
Vila ka edhe 180 m² oborr dhe është e konstruktuar në mënyrë të tillë:
– Kati i parë ka një sallon të madh, një dhomë ndenjeje dhe një banjo.
– Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi dhe një banjo.
– Kati i tretë ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo.

🏷ÇMIMI: 270’000 €
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
€265,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€300,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Go to top