This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32278
€1,500.00

Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 197
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.
Objekti ndahet në këtë mënyrë:
Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.
Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,
-një kuzhinë,
-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket
-dy banjo, të kompletuara
Ofrohet me qira i mobiluar.
Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€325,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€595,000.00
Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€500.00
€420.00
Go to top