This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32283
€75,500.00

Shitet apartament 3+1 ne Kinostudio!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 686
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues por ne brendesi te tij jane kryer te gjitha instalime dhe punime te reja. Ka siperfaqe 84m2 qe me nje planimetri funksionale qe organizohen ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me nje ambient studio, 1 korridor, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Ka orientim nga Jug-Lindja. Shitet pjeserisht i mobiluar, dritaret jane termike plastike te pajisura me grila. Me sistem kondicionimi inverter. Zona ne te cilen ndodhet eshte e frekuentuar, me rruge te asfaltuara dhe mundesi parkimi. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME070119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€144,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€162,150.00
€72,000.00
€107,800.00
Go to top