This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32287
€200.00

Apartament 2+1 me qira afër shkollës “Jordan Misja”

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 109
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe gëzon një sipërfaqe prej 90 m².

Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– ballkon

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.
Ofron mundësi pamje nga rruga kryesore.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/ muaj
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€350.00
€1,400.00
Go to top