This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32288
€67,600.00

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 282
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me orientim Jug-Lindje, ne nje kompleks rezidencial ku nuk mungon dhe hapesira e gjelber. Sistemi i jashtem kapot siguron mbrojtje te lartë nga faktorët klimaterikë, kimikë dhe fizikë. Vetratat sigurojne izolim perfet termik. Materialet elektrike dhe hidraulike jane te certifikuara dhe sigurojne jetegjatesi maksimale. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN100119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€24,080.00
€56,875.00
€55,575.00
€23,000.00
Go to top