This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32289
€39,000.00

Apartament 2+1 për shitje në rrugën “Pogej”

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 294
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe gëzon një sipërfaqe prej 59 m².
Përbëhet nga: – kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një ballkon
– një banjo.
Apartamenti është i gjithi i shtruar me pllakë dhe të gjitha dyert janë druri.

ÇMIMI: 49 milion lekë
——————————–——————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Mar 11, 2019 tek Apartamente ne shitje
€144,000.00
€85,000.00
Tirane
Postuar Mar 11, 2019 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€34,000.00
Go to top