This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32292
€88,000.00

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 186
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 98m2. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, dritare te pajisura me grila, dyshemeja e shtruar me parket. Me sistem kondicionimi. Shitet pjeserisht i mobiluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Ndodhet ne zone te frekuentuar me akses te lehtene cdo pike te qytetit, Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ100119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
€51,240.00
€87,500.00
€85,000.00
Go to top