This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32293
€350.00

Dyqan me qera ne Don Bosko!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 586
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan ne zonen e Don Boskos, prane rruges kryesore. ndodhet ne katin zero me siperfaqe 72m2. Eshte i perbere nga 2 ndarje dhe 1 tualet. Ka askes hyrje nga dy anet e tij. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem. Ka lartesi 4.3m. Hapesira dhe vendndodhja e bejne te pershtatshem per cdo lloj sherbimi apo aktivitet biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ110119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€245.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€450.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€205.00
Go to top