This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia me qera  »Postime #32295
€250.00

Hyrje 2+1 me qira, rruga “Ludovik Saraçi”

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 162
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në katin e parë, në rrugën “Ludovik Saraçi”. Hapësira e bollshme ofron një sallon, dy dhoma gjumi, dhe dy banjo.
Ngrohja shtëpisë bëhet me sistem kaldaje. Hyrja ofrohet e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€250.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia me qera
€570.00
Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Shtepia me qera
€2,000.00
Shkoder
Postuar Mar 16, 2019 tek Shtepia me qera
€200.00
Go to top