This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32297
€600.00

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 545
Zona: Tirane
Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dritare me grila, i mobiluar ne menyre bashkohore. Cmimi i negociueshem. Me dokumenta te rregullta. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ201217-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan me qera
€205.00
€1,500.00
€350.00
Go to top