This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32300
€40,000.00

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 2831
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe totale 51.2m2 dhe siperfaqe te brendshme 46m2 me nje planimetri funksionale. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Eshte i shtruar me parket, dritaret jane termike., i pajisur me sistem kondicionimi. Shitet i mobiluar ose bosh. Ka nje mobilim dhe arredim bashkekohore me te gjitha kushtet. Eshte ne proces hipotekimi. Cmimi mjaft i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni! Cmimi bosh - 37000 euro

Id e prones : AZ240119-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
€64,000.00
€150,000.00
€75,520.00
Go to top