This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32302
€2,000.00

Myslym Shyri, Ambjent Biznesi Me Qira

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 154
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Rr. "Myslym Shyri", jepet me qira ambjent komercial buze rruge.
Me siperfaqe 140 m2, vendodhje ne buze te rruges e nje fasade xhami, ofron mundesi shume te mire reklamimi dhe ekspozimi. Ambjenti organizohet nga 5 hapesira, te cilat lidhen me njera tjetren. I pershtatshem per biznese te ndryshme.

Cmimi: 2.000 euro / muaj ( perfshire taksat )

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Dyqan me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Dyqan me qera
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Dyqan me qera
€160.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Dyqan me qera
€200.00
Go to top