This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32305
€63,950.00

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar Jan 15, 2019 | Vizita: 86
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”.
Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 1’000’000 lekë të reja/dynymi
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 02, 2019 tek Toke ne shitje
€57,000.00
Shkoder
Postuar Feb 02, 2019 tek Toke ne shitje
€84,000.00
Shkoder
Postuar Feb 02, 2019 tek Toke ne shitje
€96,000.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Toke ne shitje
€128,320.00
Go to top