This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32306
€63,950.00

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 48
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”.
Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 1’000’000 lekë të reja/dynymi
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Toke ne shitje
€60,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Toke ne shitje
€10,500.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Toke ne shitje
€280,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Toke ne shitje
€723,472.00
Go to top